fbpx

Junior UX/UI designert
keresünk!

Rólunk

A ConSteel Solutions szoftverfejlesztő cég acél- és öszvér szerkezetek mechanikai analízisére és tervezésére fókuszál már több, mint 20 éve. Hiszünk a szerkezettervezés módjának átfogó reformjában.

Fő termékünk, a Consteel szoftver, teljes körű szoftveres megoldást kínál a szerkezettervező statikus mérnökök számára. Emellett olyan komplex webes és belső használatú alkalmazásokat is fejlesztünk, mint például a 3D szerkezeti modellek megjelenítését és megosztását szolgáló Steelspace, vagy a Consteel szoftver használatához kötődő licenckezelő és menedzsmentrendszert.

Ilyen komplex alkalmazások esetén kiemelten fontos a felhasználói felület tervezése. Termékeink számos összetett funkciót és beállítást kínálnak, így elengedhetetlen, hogy felületük és használatuk könnyen érthető legyen minden felhasználó számára. Éppen ezért keresünk új kollégát, aki segít megvalósítani ezt a kihívást, részt vesz a termékeink fejlesztésében és optimalizálásában.

Részletek

  • UX/UI designer pozíció
  • Budapesti székhelyű iroda
  • Teljes munkaidő

Így fogsz nálunk dolgozni

Kis csapatban, szorosan együttműködve a UX/UI Designer-rel, szoftverfejlesztőkkel, támogató mérnökökkel és a marketing csapattal.

Miben számítunk rád?

  • Felhasználói folyamatok, drótvázak, prototípusok, UI elemek, digitális grafikai és videós anyagok tervezésében és optimalizálásában termékeink, online szolgáltatásaink számára, valamint weboldalunkra
  • Saját design system-ünk fejlesztésében és karbantartásában, biztosítva a konzisztenciát minden platformon
  • Felhasználói kutatások kialakításában, beleértve az interjúkat, felméréseket és más online eszközöket
  • Aktív együttműködésre a teljes fejlesztési életciklusban – a kutatástól és ötleteléstől, az iteráción, tesztelésen át az utolsó finomításokig
  • Szakmai trendek figyelésére, legjobb gyakorlatok és új technológiák felfedezésére az UX/UI tervezés területén, és a tudás megosztására a csapattal

Kit keresünk?

  • Figmát vagy azzal egyenértékű szoftvert magabiztosan használsz
  • Adobe Creative Cloud szoftvereit vagy azokkal egyenértékű programokat ismered
  • Olyan portfólióval rendelkezel, amely bizonyítja a felhasználóközpontú folyamatok tervezésének megértését
  • Nem okoz gondot, hogy kifejezd magad angolul szóban és írásban
  • Kreatív, proaktív, empatikus, rendszerszemléletű, kíváncsi személyiség jellemez
  • Diákok jelentkezését is szívesen várjuk!

Előnyt jelent, de nem feltétel

  • UX/UI bootcamp képzést végeztél
  • Építőipari tervező terület/szakma ismerete
  • Tapasztalat 3D modellező/CAD szoftverek használatában
  • Jártasság videók vagy animációk készítésében
  • Kutatásban szerzett tapasztalat
  • WordPress vagy más CMS eszközzel szerzett tapasztalat

Miért dolgozz nálunk?

  • Hozzájárulhatsz a legújabb fejlesztésekhez
  • Különleges, szakembereknek szánt termékeken dolgozhatsz
  • Változatos feladatokban vehetsz részt
  • Miközben egészséges munka-magánélet egyensúlyt tartasz
  • Családias hangulatú, támogató légkört biztosítunk, amely elősegíti a növekedést, a fejlődést és a kreativitást
  • Lehetőség van home office napokra
  • Saját laptopot és eszközparkot kapsz
  • Szakmához tartozó kurzusokon vehetsz részt
  • Egyéb béren kívüli juttatásokat is biztosítunk

Hogyan pályázz

Kérjük, jelentkezésedet küldd a career@consteelsoftware.com e-mail címre „Junior UX/UI designer” tárggyal, csatolva az önéletrajzodat és valamilyen formában a portfóliódat. Leveledben oszd meg azt is pár mondatban, hogy miért keltette fel az érdeklődésedet ez a lehetőség, hogy csatlakozz a csapatunkhoz.